החלפת אמבטיה ישנה בחדשה!

הלבשת אמבטיה אקרילית

ראשי / הלבשת אמבטיה אקרילית

חייגןמובייל

2חייגןמובייל

אמבטיות אקריליות נפוצות בבתים רבים

אמבטיות אלו מוסיפות מראה עדין ומסוגנן לחדר האמבטיה והם מחזיקות מעמד פרקי זמן ארוכים.  חסרונן היחיד של אמבטיות אקריליות הוא עמידותן הנמוכה בפני מכות חזקות העלולות לסדוק ואף לשבור אותן.

במקרים של סדקים או שברים קטנים ניתן לבצע תיקון מקומי אך במקרה של נזקים שאינם ניתנים לתיקון הלבשת אמבטיה היא הפתרון המומלץ.

המלביש-תמונה-8

טכניקת הלבשת אמבטיה אקרילית

הלבשת אמבטיה אקרילית היא טכניקה המאפשרת לקבל אמבטיה מחודשת ללא פעולות השיפוץ הכרוכות בעניין, בשיטה זו משמשת האמבטיה הישנה כבסיס לתבנית אמבטיה אקרילית חדשה.  הלבשת אמבטיה מגיעה במידות 140 ס"מ, 150 ס"מ, 160 ס"מ ו – 170 ס"מ ובגוונים לבן, אפור ופרגומון בלבד.

בסיס האמבטיה עשוי מיריעה אקרילית העוברת עיצוב בוואקום, בתהליך זה מתקשה החומר האקרילי לצורת האמבטיה הנדרשת, בהמשך מרבדים שכבות פיברגלס על גבי האקריל בכדי להעניק לאמבטיה את החוזק הנדרש, עובי האמבטיה המולבשת הסופי נע בין 11 – 15 מ"מ.  הלבשת אמבטיה אקרילית אורך בין 2 – 4 שעות.

המלביש-תמונה-3

זמני תיקון ושימוש באמבטיה תקנית

ניתן לחזור ולהשתמש באמבטיה בצורה רגילה אחרי 24 שעות מסיום תהליך ההלבשה.

התקנה נכונה של אמבטיה אקרילית תבטיח שחיי האמבטיה יהיו ארוכים, אחד משלבי תהליך ההלבשה הוא איטום של החלל הנוצר בין האמבטיה הישנה והחדשה, איטום לא תקין או כזה שיאפשר למים לחדור בין שתי המשטחים יחרוץ את דינה של האמבטיה תוך פרק זמן קצר.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ מקצועי ללא עלות חייגו: 053-7001-416
או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר בלחיצה כאן.

ראו גם: דלתות מתקפלות >

פרטי יצירת קשר

יהודה גור 8 , תל אביב

053-7001-416